Sisene / registreeru Ostukorv

Privaatsuspoliitika ja tingimused

Privaatsustingimused

E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ka Company OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning edaspidiste ürituste teavitamiseks.
Teie privaatsus on meile väga tähtsal kohal. Seetõttu oleme oma veebilehe kaitsnud SSL turvasertifitkaadiga, uuendame tarkvara tihti ja lisaks ka kasutame kõikide maksete teostamiseks maksekeskust, kes töötleb teie andmeid alati suurima ettevaatlikusega.

Ka Company OÜ-le usaldatud isikuandmeid koheldakse konfidentsiaalselt ning neid kasutatakse vaid andmete kogumise juures märgitud eesmärgil.

Tekkivate küsimuste korral võta ühendust telefonil +372 56460814 või saada kiri e-posti aadressil huntkaidi@gmail.com Täiendavad andmed ja kontaktid leiate siit!

Müügitingimused

TINGIMUSED

Veebipoe www.näojooga.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Ka Company OÜ (registrikood (11491768) ), asukohaga Mahla 82-78 Tallinn 11215, Eesti. klienditeenindus: huntkaidi@gmail.com

 

Kasutustingimused

Kasutustingimused on Veebipoe ja selle klientide (edaspidi klient või kliendid) vaheliste müügitehingute aluseks.

Veebipood müüb mittealkohoolseid tooteid füüsilistest isikutest tarbijatele ning äriklientidele, kes ostavad tooteid ärilisel otstarbel. Ka Company OÜ ja äriklientide vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

Veebipoe ja kliendi vaheline müügileping jõustub www.näojooga.ee keskkonnas tehtud tellimuse esitamise hetkel. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute korral piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega.

 

Veebipood jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi ühepoolselt ja sellest etteteatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad kohe seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.

Käesolevad kasutustingimused kehtivad ulatuses, mis ei piira tarbija tarbijakaitseõigusaktidest tulenevaid õigusi.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kui kaup on virtuaalne, siis on kättetoimetamine tasuta. 

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostusummast, ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Makseviiside loetelu: Ülekandega pangalinkide kaudu (pangalinke pakub Montonio Finance OÜ
Kõik maksed toimuvad eurodes.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Veebipood toimetab kulleri vahendusel kauba kohale vaid Eesti piiri siseselt.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tellitud kaup toimetatakse Teieni AS Eesti Post (Omniva) vahendusel 1–3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist Veebipoe arvelduskontole. 

Juhul kui valite kättetoimetamiseks AS Eesti Post (Omniva) pakiautomaadi, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie valitud AS Eesti Post (Omniva) pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub Teie telefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. Kui Te ei lähe pakile AS Eesti Post (Omniva). automaati määratud ajavahemiku jooksul järele, siis kannab klient kõik paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.

Kui toode on virtuaalne,  siis saabub kaup  mõne minuti jooksul Teie poolt määratud e-mailile. Kui see ei ole meilile saabunud 10 minuti jooksul, siis kontrollige palun rämpsposti kausta. Kui meil ei ole kohale jõudnud, siis palun ühendust võtta klienditeenindusega meili teel: huntkaidi@gmail.com 

Klient vastutab, et on esitanud kauba tellimisel korrektsed isikuandmed, pakiautomaadi aadressi ja kontakttelefoni. Veebipood  ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. 

Veebipood vastutab, et kaup jõuab kohale tervena, omab kaubanduslikku väljanägemist ja vastab Veebipoes kirjeldatule. Juhul kui Teieni jõuab katkine või vigastatud toode, asendatakse see uuega või kompenseeritakse väärtus rahaliselt. Kui kauba vastuvõtmisel märkate, et pakend on purunenud või märg, siis ärge saadetist vastu võtke, vaid tehke sellekohane avaldus pakiautomaati haldavale firmale ja informeerige meid, kirjutades e-posti aadressile huntkaidi@gmail.com

 

Taganemisõigus

Tellimust on võimalik tühistada, kui võtate meiega ühendust huntkaidi@gmail.com või helistades +372 56460814 enne, kui oleme kauba laost välja saatnud. 

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus tagastamisest keelduda. 

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab: https://e-kaubanduseliit.ee/wp-content/uploads/2019/04/JM_m41_lisa1.pdf ning saata see e-posti aadressile huntkaidi@gmail.com  hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

 

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb Veebipoodi sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil huntkaidi@gmail.com  või helistades +372 56460814. Vale või defektiga kauba väljavahetamise või tagastamise kulud kannab Veebipood.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Veebipoe isikuandmete vastutav töötleja on Kaidi Hunt, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ- le.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile huntkaidi@gmail.com või helistada telefonil: +372 56460814

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada https://komisjon.ee/et. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

 

Ostutingimused

Müüjaks on www.näojooga.ee . koolitusi, tooteid ja kursusi haldav Osaühing Ka Company OÜ (registrikood 11491768 , asukoht : Mahla tn 82-78 Tallinn 11215 tel +372 56460814, e-post huntkaidi@gmail.com).

Ostjaks ehk kliendiks võib olla iga füüsiline isik ja iga juriidiline isik, kes enne tellimuse teostamist kinnitab, et on käesolevate tingimustega tutvunud ning nõustub ja kohustub neid täitma.
Ostutingimustes kasutatakse terminit ostja ka tarbijast ostja suhtes.
Käesolevad ostutingimused on ostjaga e-poe vahendusel sõlmitava müügilepingu lahutamatuks osaks, reguleerides müüja ja ostja vahelist õigussuhet.

Kui ostjaks on juriidiline isik, siis eeldab müüja, et juriidilise isiku nimel tellimuse esitaja omab sellise tehingu tegemiseks kõiki õigusi ja volitusi. Kahtluse korral on müüjal õigus tellimuse täitmine peatada, see katkestada või kauba väljastamisest keelduda kuni ostja esindusõiguse tõendamiseni ostja poolt.
Kõik e-poe hinnad on esitatud eurodes (€) ja sisaldavad Eesti Vabariigis ostutehingu sooritamise hetkel kehtivat käibemaksu, samuti muid riiklikke või kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud makse.
Ostja kohustub kasutama e-poe teenust heas usus ning juhindudes müüja poolt kehtestatud ostutingimustest. Tellimuse kinnitus koos ostutingimustega edastatakse ostjale e-kirja teel pärast tellimuse tegemist.

Müüjal on õigus tellimuse täitmine peatada ning esitatud tellimus tühistada juhul, kui on alust arvata,et tellimuse esitas piiratud teovõimega isik ilma seadusliku esindaja eelneva nõusolekuta või isikul puudub tellimuse esitamiseks vajalik esindusõigus või on ilmnenud mõni muu fakt, mis annab alust arvata, et tellimust ei esitatud hea usu ja mõistlikkuse põhimõtteid arvesse võttes.
Ostja nõustub tingimusega, et ostja poolt ostude sooritamisel ebaeetilise või kriminaalse käitumise ilmnemisel või müügilepingust taganemise õiguse kuritarvitamisel on müüjal õigus sulgeda ostja kliendikonto ja keelduda teda edaspidi teenindamast.
Käesolevates ostutingimustes reguleerimata küsimustes juhindutakse Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest.

E-poe kasutajaks registreerimine
Ostude sooritamiseks ei pea olema e-poe registreerunud kasutaja, kuid müüja soovitab ostjal siiski endale kasutajakonto luua.
Müüja võtab tellimusi vastu ainult e-poe tellimiskeskkonna kaudu. Muul viisil edastatud tellimused täitmisele ei kuulu v.a juhul kui ei ole poolte vahel kirjalikult kokku lepitud teisiti.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Toodete tellimisega seotud info
Toote kirjeldus on järgmine:
toote nimetus (koolitus, toode, kursus) ;
hind (1 tk kohta, koos käibemaksuga ja ilma);
pilt (mis oma olemuselt on illustratiivne ja võib erineda tegelikkusest);
“uus” (toode on tulnud müüki viimase nädala jooksul).

Ostukorv
Ostukorvis sisaldub ostja jaoks järgmine info:
valitud toote nimetus (koolitus, toode, kursus);
tükihind;
kogus;
Vahesumma (vastavalt mitu tk olete soovinud osta);
summa kokku, kus nähtub kogu ostukorvi maksumus (koos käibemaksuga).
Toote eemaldamiseks ostukorvist tuleb kogus määrata 0 ja vajutada nupu “Uuenda ostukorvi”
Kui ostja mõtleb tellimuse vormistamise käigus ümber ja soovib toote osta hoopis tulevikus, on võimalik tooted ostukorvi jätta ning kasutaja olemasolul ei kao need Teie ostukorvist enne kui olete need ise eemaldanud.

Ostu vormistamine
Ostu soovi ning ostukorvis olevate toodete sobivuse korral on võimalik sooritada tellimus vajutades nupule “Kinnita ja Mine maksa”.
Tellimiseks tuleb valida sobiv makseviis. Tasuda saab e-poes pangalingiga. Tellimuse esitamisega võtab ostja kohustuse tellitu eest tasuda. Senikaua kuni ostja ei ole tellitu eest tasunud, puudub müüjal kohustus broneerida koht üritusele.

Tellimise hetkel on nähtav järgnev informatsioon:
tellija andmed;
ostukorvi maksumus;
makseviis
kui kõik vastab ostja poolt soovitule, tuleb vajutada ostutingimustega tutvumise nupule ning nupule „Jätka“ pärast kõnealuste tingimustega tutvumist.
Juriidilistel isikutel on võimalus tellida toodet (koolitus, kursus, toode) ka ettemaksu arve alusel või sooritada ost internetipangas makstes. Ettemaksu arve saadetakse e-kirjana. Pärast tellimuse eest tasumist kas internetipangas või ettemaksuarve alusel broneerib müüja toote.
Müüja kinnitab tellimuse saamist e-kirja teel.
Kui juriidilisest isikust ostja ei ole tellimuse eest tasunud (arvete puhul 1 tööpäev tellimuse esitamisest kui müüja ei ole märkinud teisiti), tühistab müüja tellimuse automaatselt ning müügileping loetakse tingimuse saabumata jätmise tõttu sõlmimata

Konto (Sisselogimine)
Rubriigi “Minu Konto” all nähtub järgnev informatsioon:
profiil (e-poe kasutajaga seotud andmed);
tellimuste ajalugu (siin saab jälgida ostude ajalugu).
Ostetud tooted
Taganemisõigus

Pärast toote (kursus, koolitus, toode) ostu sooritamist ( koha broneerimist üritusele) on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda , kuid mitte hiljem kui 3 päeva enne ürituse toimumist. [olenevalt ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele]. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile huntkaidi@gmail.com hiljemalt 3 päeva enne ürituse toimumist. Toote (koolitus, kursus, toode) tagastamise kulud kannab ostja. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks (pilet toimuvale üritusele) oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja (ostetud pileti) tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

E-poes sisalduv info
Müüja annab endast parima, et informatsioon, mis sisaldub müüja veebilehel, oleks korrektne ja värske. Müüjal on õigus veebis olevat informatsiooni igal ajahetkel muuta, teha lisandusi ja muudatusi ning samas ka informatsiooni kas osaliselt või täielikult veebilehelt eemaldada.
Müüja jätab endale õiguse korrigeerida hindu vastavalt vajadusele sellest potentsiaalseid ostjaid eraldi etteteavitamata. Hindade muutumine ei oma tagasiulatuvat mõju juba tasutud broneeringule.
E-poes kajastatud info tegelikkusele mittevastavuse kahtluse tekkimise korral, on soovitatav võtta enne tellimuse esitamist müüjaga ühendust ning paluda müüjalt kahtlustuse kõrvaldamiseks selgitusi.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile huntkaidi@gmail.com või helistada telefonil: +372 56460814

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.
Küsimuste tekkimisel palun kirjutage meile e-posti teel huntkaidi@gmail.com või helistage +372 56460814

Scroll to Top